Skladník vo výrobnej spoločnosti

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
720 - 800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre stabilnú zahraničnú automotive spoločnosť pôsobiacu v Kechneci hľadáme pracovníkov na pozíciu SKLADÍK S PLATNÝM PREUKAZOM VZV.

NÁPLŇ PRÁCE:
- príjem, skladovanie a evidencia materiálu
- zásobovanie výrobných liniek materiálom
- inventúry
- balenie servisných dielov
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Požadujeme

POŽADUJEME:
- SŠ vzdelanie resp. výučný list
- Skúsenosti na pozícii skladník nevyhnutné
- Platný preukaz na VZV
- Ochota pracovať na zmeny ( 2 až 3 zmenná prevádzka )
- Základné počítačové zručnosti
- Zodpovednosť

Benefity

- Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- Nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce
- 13-ty plat
- Stravné lístky
- Príspevok na cestovné

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3763062  Megjelentetés dátuma: 14.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 720 - 800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)