Senior/lead nodejs programátor pre krypto/blockchain projekty

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do IT fintech spoločnosti zameranej na krypto/blockchain oblasť, hľadáme Senior NodeJS programátora/Lead-a, ktorý bude viesť menší tím developerov.

Náplň práce:

- vývoj BE časti software riešení v rámci krypto/blockchain oblasti
- práca so škálovaním a orchestrovaním (Kubernetes)
- komplexné pokrytie projektov, účasť na zahraničných konferenciách, výber nových členov do tímu
- zastrešenie architektúry a security časti projektu

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s NodeJS programovaním
- skúsenosť so škálovaním (Kubernetes)
- komunikatívny anglický jazyk
- schopnosť viesť menší tím

Benefity

- finančné bonusy a bonusy za jednotlivé projekty
- 2-4 dni home office/mesiac
- flexibilný pracovný čas
- účasť na zahraničných konferenciách
- multisport karta

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3759767  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)