AR špecialista

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Tvojou náplňou práce bude:
- Zastrešovanie prvých krokov od nabehnutia objednávok a pohľadávok
- Kontrolovanie, či všetky záväzky boli zaplatené
- Screenovanie účtov a sledovanie účtov odberateľov
- Riešenie nezaplatených pohľadávok
- Aktívna komunikácia s kontaktnými osobami na strane odberateľov
- Investigácia chýb

Požadujeme

Na túto pozíciu hľadáme:
- 2 a viac rokov skúseností v oblasti Cash application ALEBO Cash collections
- Anglický jazyk na úrovni C1
- Dynamická a komunikatívna osobnosť
- Tímový duch a ochota pracovať od 13:00-22:00

Benefity

1. Nadštandardne finančne ohodnotená poobedná zmena
2. 3 sick days do roka
3. Profesionálny rozvoj pre zamestnancov
4. Dentálna starostlivosť
5. Tímové aktivity

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3757077  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)