Java devops inžinier

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2200 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu vo finančnom sektore na báze najmodernejších technológii hľadáme Java DevOps inžiniera/developera.

Náplň práce:

- DevOps manažment v rámci Java aplikácii
- koordinácia procesov s aplikačným tímom a následná DevOps implementácia procesov (rozvoj, administrácia, automatizácia, bezpečnosť)
- implementácia požiadaviek do middleware aplikácii
- spolupráca s vývojovým tímom v rámci agilných metód

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- aspoň 2-ročné skúsenosti v DevOps oblasti
- pokročilá znalosť UNIX/Linux administrácie
- skúsenosť s aspoň jednou clodovou platformou
- plynulá znalosť anglického jazyka

Benefity

- Zdravotná starostlivosť
- Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
- Korporátna univerzita a knižnica
- Anglické jazykové kurzy
- 25 dni do roka doplatená PN
- Doplnkové dôchodkové sporenie -
- Odmeny k výročiam
- Reward & Recognition Program
- Bratislava City card zadarmo

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3757075  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2200 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)