SKLADNÍK - Po - Pia (17:00 - 22:00)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 650 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáš prácu v poobedných hodinách kde by si si mohol dobre privirobiť? Hľadáme šikovnú výpomoc do skladu, ktorý má záujem o poobedný skrátený úväzok od 17:00 do 22:00.

Čo bude náplňou tvojej práce?

- Príjem a evidencia zásielok na sklad
- Nakládka a vykládka balíkov z kamiónov a kuriérskych vozidiel
- Sortimentácia zásielok na základe produktov
- Označovanie zásielok
- Práca s internými aplikáciami spoločnosti
- Tlač dokumentov

IDE O DLHODOBÚ SPOLUPRÁCU NA SKRÁTENÝ ÚVÄZOK

Požadujeme

A aké kritéria musíš spĺňať?

- Ukončené stredoškolské vzdelanie
- Čistý výpis z registra trestov, pretože budeš pracovať s leteckými zásielkami
- Skúsenosti s prácou v sklade bude tvojou silnou zbraňou
- Preukaz na VZV je VÝHODOU

PRACOVNÁ DOBA: Pondelok až piatok 17:00 - 22:00 hod.

Benefity

Spoločnosť ponúka hneď niekoľko zaujímavých benefitov:

- Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,85 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti
- Nadčasy hradené nad rámec zákonníka práce
- Výkonnostný bonus

Po skúšobnej dobe ťa ešte čaká:
- Kvartálne odmeny až 15% z tvojho kravtálneho úhrnu mzdy
- Príspevok na dopravu 20 eur vyplácaný kvartálne
- Darčekové poukážky do výšky 30 eur kvartálne

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3754446  Megjelentetés dátuma: 4.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550 - 650 € (+ prípadné ďalšie odmeny)