Hľadáme odborníka zákazníckeho servisu s nemeckým jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Je Vašim cieľom začať sa profesionálne realizovať? Ak patrí nemecký jazyk medzi Vaše hobby a zároveň máte základy anglického jazyka, ktorému by ste sa radi venovali aj vo svojej profesii, tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis hneď teraz!

Vašou náplňou práce bude:

- poradenstvo ohľadom využitia miestnych maloobchodníkov pre distribúciu produktov
- citlivé zaobchádzanie s kritickými situáciami a ich preposlanie manažérovi
- vybavovanie vzoriek a promo balíkov produktov
- spolupráca a administratívna podpora v rámci oddelení
- spracovanie údajov nových zákazníkov
- komunikácia s jednotlivými oddeleniami spoločnosti

Požadujeme

Čo všetko by ste mali mať?

- ukončené vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie
- polročnú prax v administratíve
- komunikatívnu znalosť nemeckého jazyka (C1)
- základná znalosť anglického jazyka na úrovni A2, aby si vedel prečítať email od zákazníka
- energický charakter schopný prispôsobiť sa zmenám
- prístup zameraný na zákazníka, tímový hráč
- pokročilé znalosti v MS Office

Benefity

- 13. plat
- Referral bonus
- Home office
- Extra príspevok na stravné lístky
- Možnosť relokačného bonusu

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3739167  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)