Rád si preverujEš s kým robíš business? špecialista hodnotenia klientov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náš klient, expert v oblasti financií, hľadá nové posily do svojho medzinárodného tímu a práve Vám sa otvára možnosť uplatniť svoje jazykové znalosti pri zaujímavej investigatívnej pozícii v oblasti administratívy s využitím ANGLICKÉHO, prípadne iného cudzieho jazyka (Španielčina/Francúzština/Portugalčina/Nemčina/Maďarčina/Holandčina).

Vašou náplňou práce bude:

- Zisťovanie klientskych informácií
- Predkvalifikácia klientov pred nadviazaním obchodných vzťahov
- Zber dát a ich vyhodnocovanie v interných nástrojoch spoločnosti
- Komunikácia so zahraničnými pobočkami spoločnosti
- Správa a procesovanie dokumentácie
- Analýza rizikovosti spolupráce s potenciálnym klientom
- Reportingové a administratívne aktivity
- Denné využitie cudzích jazykov (mailovo a telefonicky)
- Participácia na projektoch

Požadujeme

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka, VEĽKOU výhodou je druhý cudzí jazyk na pokročilej úrovni
- PREDOŠLÁ PRAX NA PODOBNEJ POZÍCII JE VÝHODOU
- Orientáciu na detail
- Tímového ducha
- Aktívnu úroveň MS Office (Word, Excel)

Benefity

- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
- Rodinný deň a športový deň

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3737005  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)