Project manager v strojárenskej spoločnosti + ročné bonusy

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti na pozícii PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA. Do tímu hľadajú skúseného človeka z oblasti strojárstva a tiež so skúsenosťami v oblasti projektového riadenia.

Tvojou náplňou práce bude:

- Budeš hlavný kontakt pre zákazníka
- Navrhovať technické riešenia pre zákazníka, riešiť technické špecifikácie pre zákazníka
- Vypracovať projektový plán
- Implementovať nové projekty
- Tvorba cenových ponúk
- Priama komunikácia so zákazníkmi
- Zodpovednosť za rozpočet a dodržanie časového harmonogramu
- Plánovanie priebehu projektu od návrhu, výroby, montáže až po doladenie u zákazníka
- Zadávanie výrobnej dokumentácie do výroby
- Tvorba dokumentácie pre zákazníka (návod na obsluhu a údržbu)

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Skúsenosti s projektovými riadením vo výrobnej spoločnosti alebo technické zručnosti
- Znalosť technickej dokumentácie
- Prax min. 4 roky
- Silné komunikačné schopnosti - smer k zákazníkovi alebo interne. Schopnosť riešit vzniknuté problémy
- Vodičský preukaz
- Flexibilita - cestovanie 25% času
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA

Benefity

Pre svojich zamestnancov má pripravený široký balík benefitov:

- Ročný bonus
- Rôzne druhy zamestnaneckých akcií ( výročie spoločnosti, letené akcie)
- Príspevok do 3. piliera
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Rôzne formy stravovania podľa vlastného výberu
- Odborné školenia
- Multisport karta
- Finančná odmena za odpracované roky
- Referenčný bonus

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3709935  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)