Administratívna podpora v medzinárodnej spoločnosti na skrátený Úväzok

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 5.5 €/h (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme vhodného kandidáta, ktorý je ochotný odpracovať minimálne 30 hodín týždenne. Hlavnou náplňou práce je administratívna podpora spoločnosti a práca v programe Excel.

A čo iné bude Tvojou náplňou práce?

- Spracovanie dát a príprava podkladov pre fakturáciu
- Podpora manažérov v rámci spracovania dát a reportov
- Spolupodieľanie sa na tvorbe marketingových kampaní a materiálov
- Komunikácia s dodávateľmi a spolupráca s finančným, IT a právnym oddelením
- Kontrola a nastavovanie správneho fungovania akcií v systéme

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Anglický jazyk na pokročilej komunikatívnej úrovni B2
- Pokročilú užívateľskú úroveň MS Excel (kontingenčné tabuľky, filtrovanie, funkcie)
- Ochota pracovať 30 hodín týždenne (pracovný rozvrh je na dohode)
- Orientácia na detaily a čísla
- Na túto pozíciu zvážime aj absolventov

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:

- Plne hradené stravné lístky
- Flexibilná pracovná doba

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3688576  Megjelentetés dátuma: 6.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 - 5.5 €/h (+ prípadné ďalšie odmeny)