Daňový konzultant- daň z príjmu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme skúseného experta na oblasť priamych daní.

Náplň práce obsahuje:

- Poradenstvo pre externé spoločnosti v oblasti daní z príjmov
- Poskytnutie odpory a pomoci juniornejším kolegom
- Monitorovanie daňovej legislatívy a písanie interných analýz
- Zodpovednosť za včasné a presné oboznámenie klientov so zmenami

Požadujeme

Požiadavky:

- Minimálne 3 ročná skúsenosť s priamymi daňami
- Ovládanie anglického jazyka na pokročilejšj úrovni- B2
- Znalosť slovenskej legislatívy v oblasti daní z príjmu fyzických osôb
- Znalosť medzinárodných princípov ohľadne zdaňovania fyzických osôb
- Skúsenosť s poradenskou činnosťou

Benefity

Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3621944  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)