IT Tester

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máš skúsenosti s manuálnym testing a chuť urobiť si ISTQB certifikát? Aktuálne mám otvorenú pozíciu testera, na ktorej ti s týmto certifikátom veľmi radi pomôžeme.

Náplň práce:
- Testovanie podľa User stories
- Vykonávanie testov
- Spúšťanie a vyhodnocovanie testov
- Tvorba a analýza zákazníckych požiadaviek
- Tvorba testovacej dokumentácie

Požadujeme

Čo by si mal ovládať?

- dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
- základy SQL a XML
- samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Benefity

- výkonnostné odmeny
- vianočné prémie
- jazykové kurzy (angličtina, nemčina) - v rámci pracovnej doby
- preplácanie certifikátov
- sick days
- 31.12. platená dovolenka
- dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3613050  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)