Inžinier procesnej kvality

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce:

- pravidelné vykonávanie hodnotenia prijatých akčných plánov
- podieľanie sa na príprave a/alebo aktualizácii interných noriem a procedúr
- riešenie incidentov vo výrobe po kvalitárskej/Procesnej stránke
- príprava kvalitárskej/Procesnej dokumentácie dokumentácie (control plans, inštrukcie, vizuálne pomôcky)
- zabezpečenie internej kvality výrobkov, spracovávanie dokumentácie o nezhodách
- určovanie ukazovateľov kvality a vyhodnocovanie ich plnenia
- zostavovanie plánov zlepšovania procesov na základe pripomienok a sťažností zákazníkov

Požadujeme

Kandidát by mal mať:
- znalosť metodiky riešenia problémov a nástrojov kvality,
- základné znalosti o nástrojoch 6 sigma, black belt,
- potrebná znalosť systémov manažérstva kvality ISO 9001:2008,
- skúsenosť s vykonávaním auditov vítaná
- systémové myslenie, kreatívnosť, flexibilita, komunikatívnosť, technická orientácia, práca v tíme
- AJ na komunikatívnej úrovni

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3597968  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)