PLC programátor senior

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PLC programátor.

Pracovná náplň pozostáva z:
- PLC programovania,
- starostlivosti o existujúcich zahraničných zákazníkov (implementácia zariadení priamo u zákazníka, alebo cez vzdialený prístup),
- zodpovednosti za oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzania do prevádzky prevažne s PLC softwerom SIEMENS, Beckhoff, Omron,
- tvorby vizualizícií v HMI,
- realizácie optimalizačných prác na výrobných zariadeniach,
- riešenia technických problémov z hľadiska automatizácie,
- vytvárania technickej dokumentácie v súlade s požiadavkami koncových zákazníkov
- aktívnej spolupráce s projektovým a konštrukčným tímom.

Požadujeme

- ovládanie TIA portálu
- programovanie riadiacich systémov Siemens, (Beckhoff, Omron, výhodou)
- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. §21,(výhodou)
- tvorba vizualizácií v HMI,(výhodou)
- vodičský preukaz B
- technické a logické myslenie

Benefity

-13. poprípade 14. plat
- jazykové kurzy a školenia
- mladý a príjemný kolektív
- moderné pracovné prostredie
- práca v rýchlo rastúcej spoločnosti

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3596344  Megjelentetés dátuma: 8.4.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 - 1900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)