React developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Chceš prispieť k bezpečnosti cestnej premávky? Pridaj sa k tímu ako Frontend Developer, a pracuj na vývoji SPA na zaujímavom projekte v IT centre technologickej spoločnosti.

Náplň práce:
- vývoj aplikácie s použitím technoógií ako React, Redux, ES6, websockets vďaka ktorej bude možné merať hmotnosť vozidiel počas jazdy
- budeš pracovať v prostredí kde sa uplatňujú moderné metódy vývoja ako SCRUM a test driven development
- spolupráca na projektoch v medzinárodnom prostredí

Požadujeme

Profesionálne skúsenosti aspoň 2 roky úrovni s technológiami:
- JavaScript
- ReactJS

- anglický jazyk na úrovni B2 (písmom aj slovom)

Benefity

- finančný príspevok na vzdelávanie
- príspevok na mimopracovné aktivity
- flexibilný pracovný čas
- homeoffice
- 25 dní dovolenky

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3577384  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)