Finančný účtovník

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti. Do svojho tímu obsadzuje pozíciu FINANČNÝ ÚČTOVNÍK došlých faktúr.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- Kontrola dokladov, príprava podkladov pre zaúčtovanie
- Účtovanie došlých faktúr a dobropisov
- Účtovanie a evidencia poistných udalostí
- Kontrola a odsúhlasovanie záväzkových účtov
- Účtovanie a evidencia rezerv a nevyfakturovaných dodávok
- Mesačná inventarizácia účtov (analýza konečných zostatkov, oprava a čistenie zostatkov účtov)
- Spolupráca pri mesačných a ročných uzávierkách
- Spracovávanie štatistických výkazov

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- VŠ alebo SŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Ročná prax v účtovníctve
- Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni (B2)
- Znalosť Excelu a skúsenosti so SAP sú výhodou
- Analytické myslenie
- Zodpovednosť, precíznosť, rozhodnosť, samostatnosť
- Flexibilita a tímovosť

Benefity

- Jazykové kurzy
- Ročný bonus
- Sick day
- Firemné akcie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3577367  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)