Tester softvérových aplikácií - stači mať dobrú nemčinu

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti s 21 pobočkami po celom svete
- Ak ste ochotní cestovať a nerobí Vám problém učiť sa nové veci, ak sa pohybujete vo svete IT na pozícii testera (primárne manual), ovládate nemecký jazyk a hľadáte si novú prácu v Košiciach, toto je pracovná ponuka práve pre Vás !

Hlavná náplň práce :
- samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov
- koordinovanie porcesu testovania
- samostatná príprava odborných funkčných testov
- samostnatné vykonávanie testov
- spúšťanie a vyhodnocovanie automatických testov pomocou interných nástrojov
- podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov či zákazníkov
- klasifikácia, tvorba a analýza zákazníckych požiadaviek a spísania špecifikácií, resp. odborných konceptov v nemeckom jazyku

Požadujeme

- VŠ titul z oblasti IT, ekonómie či matematiky
- prax v poisťovníctve, znalosť poistných produktov a práce s poistným IS
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- plynulá znalosť nemeckého jazyka (!!! je podmienkou!!)
- MS Office pokročilý
- SQL a UML - znalosť základov

- podmienkou je aj ochota cestovať, prvých 6 mesiacov bude zamestnanec pravidelne dochádzať do Bratislavy na týždňové školenia

Benefity

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- pružný prac. čas s pevnou zložkou od 9:00 do 15:30
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti kariérneho rastu
- odmeňovací prémiový systém
- možná dovolenka nad rámec zákona
- každoročne deň pracovného voľna 31.12.
-sickday
- priestory na regeneráciu v priestoroch spoločnosti ( posilňovňa, stolný tenis)
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3577364  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 - 1900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)