Projektový inžinier

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 € (závisí od predchádzajúcich skúseností)

Skvelá možnosť profesného rastu v novej spoločnosti s výrobou aj pre automotive na pozícií PROJEKTOVÝ INŽINIER.

Pracovná náplň:

- Management projektov po procesnej stránke
- Implementácia nových technológií to výroby
- Detekcia a prevencia chybovosti vo výrobe
- Continuous improvement
- Navrhovanie a optimalizácia výrobného procesu a rozmiestnenie výroby
- Identifikovanie a odstraňovanie úzkych miest
- Nastavovanie cycletimov
- Vypracovávanie výrobných postupov
- Jednanie s dodávateľmi strojov a zariadení pre výrobu
- Implementácia zlepšovacích návrhov

Požadujeme

Vhodný kandidát musí spĺňať:

- Minimálne 2 roky skúseností v relevantnej oblasti
- Znalosť výrobných postupov
- Znalosť Lean princípov
- Vynikajúce komunikačné
- Silné líderské zručnosti
- Znalosť ISO 16949, FMEA, SPC
- Aktívna znalosť Anglického jazyka
- Nemecký jazyk - výhoda

Benefity

- Práca v novej pobočke silnej zahraničnej firmy
- Možnosť podieľať sa na nastavovaní procesov od úplného začiatku pôsobenia firmy na SR
- Jedinečná technológia
- Možnosť skolenia v zahraničí
- Jazykové kurzy

Ďalšie benefity su v štádiu riešenia

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3577353  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400 € (závisí od predchádzajúcich skúseností)