Implementuje účtovné procesy po európe

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máte účtovníctvo v malíčku a poznáte ho aj po technickej stránke? V tom prípade čítajte ďalej a implementujte účtové procesy v krajinách ako Chorvátsko, Maďarsko alebo Rumunsko.

Náplň práce zahŕňa:

- Analýzu procesov a identifikáciu možností optimalizácie v oblasti účtovníctva majetku
- Vyhodnotenie a realizáciu zlepšovania procesov s cieľom zabezpečiť zníženie nákladov a zvýšenie efektivity
- Implementáciu procesov v oblasti účtovania majetku v krajinách Európy
- Implementáciu a monitorovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti
- Zodpovednosť za reporting stavu projektov
- Pravidelnú komunikáciu o stave projektu s vedúcimi oddelení

Požadujeme

Požiadavky na vhodného kandidáta:

- 4 roky skúsenosti v rámci účtovníctva, controllingu
- Skúsenosť s implementáciou účtovných procesov
- Znalosť SAP
- Technické know- how v oblasti účtovníctva alebo financií
- Skúsenosť s projektovým manažmentom je výhodou
- Silné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Ochota cestovať cca 50% času v rámci Európy

Benefity

- Bonus odvíjajúci sa od výkonu
- Sick days
- Plne hradené stravné lístky
- Príspevok na jazykové kurzy
- Flexibilný pracovný čas

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3576489  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)