Montážny pracovník - muži aj ženy

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ste z Trnavy alebo okolia? Tak neváhajte a využite príležitosť pracovať ako Montážny pracovník pre jedného z popredných automotive dodávateľov na Slovensku!

Vaša pracovná náplň bude:

- Manulne, poloautomatické a automatické ohýbanie brzdových vedení
- Manipulácia s materiálom v prevádzke
- Priebežná kontrola kvality výroby podľa predpísaných štandardov
- Vizuálna kontrola
- Balenie hotového výrobku

Pracovná doba: 3-zmenná prevádzka, ktorá začína v nedeľu o 22:00, za ktorú je platený príplatok

Požadujeme

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:

- Ochota pracovať manuálne so zvýšenou fyzickou záťažou
- Dobrý zdravotný stav
- Spoľahlivosť
- Záujem o dlhodobú spoluprácu

Benefity

Spoločnosť Vámn ponúka:

- K základnému platu 659 € motivujúce finančné benefity možné získať i počas skúšobnej doby: dochádzkový bonus 70 €, osobné ohodnotenie do 135 € (po zaškolení 155 €), príplatok za trojzmenný režim 17 €
- Príplatok sa sťažený výkon práce a prácu v nedeľu (spadá sem celá prvá nočná z nedele na pondelok) priemerne 20 €
- Vianočný bonus vyplácaný v novembri pri splnení podmienok
- Všetky nadčasy sú preplácané s príplatkami nad rámec zákonníka práce (šiesta ranná 65%, šiesta nočná 85%)
- Práca pre menšiu spoločnosť s rodinnou atmosférou
- Káva na pracovisku zdarma

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3575931  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)