Vstupná pozícia do sveta medzinárodných daní

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme šikovných mladých daňovníkov!

Ak sa vyznáte v daniach, baví Vás svet čísel a radi by ste sa v tejto oblasti aj naďalej vzdelávali, tak využite príležitosť pre získanie cenných pracovných skúseností.

Vašou náplňou práce bude najmä:
- Príprava kalkulácií za licenčné poplatky dcérskych spoločností
- Analýza stavu po spätnej väzbe od lokálnych daňových zamestnancov spoločnosti
- Príprava vnútropodnikových zmlúv pre interné účely
- Podpora v prípadoch daňových auditov
- Komunikácia a kooperácia s innými oddeleniami
- Účtovanie medzinárodných daní

Požadujeme

Ak spĺňate nasledovné požiadavky, určite Vás chceme stretnúť osobne!:

- Ukončené VŠ vzdelanie v ekonomickej alebo daňovej oblasti je PODMIENKOU
- Aktívna znalosť anglického jazyka, ktorú využijete pri aktívnej komunikácii a práci s ekonomickými dokumentami
- Minimálne pol ročná skúsenosť na podobnej pozícii aj popri štúdiu bude pre Vás obrovskou výhodou
- Komunikatívnosť

Benefity

- 13. garantovaný plat
- Stály počet stravných lístkov aj počas PN / dovolenky
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3555924  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)