Expert na bankové záruky, platobný styk a úvery

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2250 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máte skúsenosti s bankovým sektorom, ale nechcete pracovať v banke? Ak máte navyše pracovné skúsenosti s back office činnosťami a ste komunikatívny, táto pozícia môže byť práve pre Vás!

Náplň práce:
- Koordinácia platobného styku a úverov
- Komunikácia s bankami ohľadne dohadovania bankových záruk
- Poradenstvo firmám
- Účtovanie v rámci treasury

Požadujeme

- Minimálne 3-ročná skúsenosť s back office a bankovníctvom
- Skúsenosti s platobným stykom a bankovými zárukami
- Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni- pravidelná komunikácia so zahraničím
- Komunikatívnosť a odolnosť voči stresu
- Skúsenosť s vedením tímu je výhodou

Benefity

- Vzdelávací systém
- Príjemné pracovné prostredie
- Silné meno spoločnosti

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3554757  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2250 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)