Staň sa Account Managerom pre Sales Support Team

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Excel, analýzy, štatistiky je to, čo ťa baví a čo by tvoja práca mala rozhodne obsahovať?
Zároveň rád komunikuješ so zákazníkmi? Si absolvent alebo chceš len zmeniť pracovné prostredie? Ak áno, pošli nám svoje CV ešte dnes a staň sa zamestnancom dynamickej medzinárodnej spoločnosti, ktorá ponúka nielen super atmosféru, benefity, ale aj kariérne možnosti !

Náplňou práce je:
- Príprava obchodných dokumentov
- Príprava cenových ponúk
- Získavanie, overovanie a spracovanie zákazníckych údajov v internom systéme
- Vytváranie zákazníckych profilov v internej databáze
- Aktívne využívanie MS Excel - dáta, analýzy, reporty
- Aktívna spolupráca s obchodníkmi ako aj inými oddeleniami
- Administratívna podpora obchodného oddelenia

Požadujeme

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

- VŠ vzdelanie
- Predchádzajúca skúsenosť v B2B sektore alebo v oblasti Customer care
- Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2 - budeš denne komunikovať v angličtine, dokumenty ako aj interný systém sú taktiež v angličtine
- Pokročilá znalosť MS Excel (funkcie v / h lookup, kontingenčné tabuľky, podmienené formátovanie) a motivácia s týmto programom pracovať
- Proaktívnosť - schopnosť navrhnúť riešenia, byť aktívny pri komunikácii, obrátiť sa na kolegov, schopnosť efektívne spolupracovať
- Orientácia na detail a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť zmenám
- Tímový duch
- Technická znalosť je viac než vítaná

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:

- Ročné bonusy
- Flexibilny pracovný čas
- Jazykové kurzy
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- 5 dní 100% hradenej PN
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Teambuildingové akcie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3554708  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)