SAP Treasury and Risk managemet Consultant

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Príležitosť pre SAP TRM konzultantov, ktorí majú záujem o interné projekty!

Náplň práce:
- podieľanie sa interných projektoch vrámci SAP TRM/CFM v medzinárodnej finančnej spoločnosti
- spolupráca na migračnom projekte
- údržba SAP systémov, support a troubleshooting
- príprava dokumentácie
- zriedkavé cestovanie - je však potrebné spolupracovať s kolegami v zahraničí

PLAT: výška platu závisí od skúseností a znalostí.

Požadujeme

- aspoň 4 roky skúseností ako SAP TRM konzultant
- aktívna angličtina

Benefity

- možnosť kariérneho rastu
- vzdelávanie
- sickdays
- permanentka do športových zariadení

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3549966  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)