Scala developer_stačí aj skúsenosť s Javou!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Láka Ťa funkcionálne programovanie a hľadáš príležitosť, kde by si sa mu mohol naplno venovať?

Pridaj sa do tímu skúsených developerov, kde dostaneš veľa možností napredovať a robiť, čo Ťa baví!

Náplň práce:
- zodpovednosť za celý životný cyklus vývoja aplikácie
- programovanie v Scale, prípadne v Jave
- podieľanie sa na vývoji webovej aplikácie postavenej na microservises architektúre
- zapojenie sa do testovanie aplikácie

Požadujeme

-aspoň 2 ročné profesionálne skúsenosti ako Java alebo Scala developer
- znalosti alebo motivácia sa venovať Scale
- aktívna angličtina

Benefity

- možnosť home-officu
- flexibilný pracovný čas
- množstvo firemných akcií
- rôzne benefity na výber

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3549762  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1700 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)