Technický riaditeľ

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Chcete sa stať súčasťou úspešnej rozrastajúcej sa medzinárodnej spoločnosti? Chcete uplatniť svoje skúsenosti a profesionálne rásť?
Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Technický riaditeľ.

Náplň práce:
* technické posúdenie vyrobiteľnosti naceňovaných projektov v spolupráci s dizajnovým oddelením a obchodom
* metodické vedenie projektového tímu v predsériovej fáze projektov, preskúmanie zákazníckych požiadaviek na projekt a ich implementácia do interných procesov
* metodické vedenie tímu procesných inžinierov
* komunikácia s výrobcom nástrojov cez agenta spoločnosti, analýzy prvých dielov od výrobcu nástrojov a definovanie nápravných opatrení (korekcie)
* participácia na analýze rizík FMEA vo fáze vývoja procesu APQP, zabezpečenie chybu-vzdorných riešení v procese (poka-yoke)
* kooperácia s procesným inžinieringom na prechode z projektovej fázy do sériovej produkcie (príprava vzorkovania PPAP až po schválenie zákazníkom)
* vedenie obchodných rokovaní s cieľom dosiahnuť najnižšiu možnú cenu tovarov, materiálu a služieb
* zostavenie rozpočtu a sledovanie jeho čerpania
* sledovanie trendov a zavádzanie nových technológií do výroby

Požadujeme

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
* VŠ, strojárske, odbor: technické alebo materiálovo-technologická fakulta
* 3 a viac rokov praxe v odbore PODMIENKOU
* skúsenosti s vedením oddelenia údržby a nástrojárne výhodou
* systematická a koncepčná osobnosť
* oko pre optimalizáciu
* vodcovská osobnosť
* samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
* prezentačné a obchodné zručnosti
* precíznosť, rozhodnosť, asertivita
* sebakontrola, orientácia na ciele, organizačné schopnosti
* znalosť požiadaviek ISO 9001, IATF 16949,VDA 6.3
* znalosť techník FMEA, APQP, SPAC, MSA, PPAP/VDA 2
* plynulá znalosť AJ slovom aj písmom PODMIENKOU

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3531529  Megjelentetés dátuma: 5.11.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)