Key Account Manager - FMCG

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máte skúsenosti ako Key Account Manager v oblasti FMCG?
Využite príležitosť pracovať ako KEY ACCOUNT MANAGER pre nášho klienta a buďte v blízkom kontakte s produktami ktoré používa v domácnosti každý z nás.

Pracovná náplň:
- Starostlivost o kľúčových zákazníkov v rámci Slovenska
- Vedenie obchodných rokovaní
- Plnenie cieľov spoločnosti
- Reporting, plánovanie, cenotvorba, tvorba obchodnej stratégie
- Analyzovanie predaja a trhového potenciálu
- Zaradenie nových výrobkov v rámci trhu

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Skúsenosti na pozícii Key Account Manager
- Skúsenosti v oblasti FMCG
- Vysokoškolské vzdelanie - postačuje aj bakalársky titul
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Vyjednávacie schopnosti, prezentačné schopnosti, komunikatívnosť, analytické myslenie

Benefity

- 13. plat
- kvartálny bonus za splnenie plánov
- možnosť home office
- starostlivosť o zdravie
- auto na súkromné účely
- a mnoho ďalších.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3515199  Megjelentetés dátuma: 12.10.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 2300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)