Payroll specialist

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máte skúsenosti v oblasti payroll?
Máte logické myslenie a vynikajúci prehľad v mzdovej agende?

Získajte túto zaujímavú prácu v prestížnej medzinárodnej spoločnosti práve Vy a rozvíjajte ďalej svoje doterajšie skúsenosti na pozícii PAYROLL SPECIALIST.

Náplň práce:

- Kontrola všetkých vstupných údajov potrebných pre spracovanie miezd zamestnancov
- Zodpovednosť za správny a včasný výpočet miezd
- Príprava bankových platobných príkazov, komunikácia s bankou v prípade potreby
- Príprava mesačných výkazov pre kontrolné úrady a komunikácia so štátnymi inštitúciami
- Interné a externé reportovanie, štatistické reporty
- Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti
- Príprava prehľadov a analýz podľa požiadaviek nadriadeného
- Sledovanie legislatívnych zmien a ich následná aplikácia v spoločnosti
- Rozsiahle poradenstvo v mzdovej oblasti

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Aspoň 3 ročné skúsenosti v mzdovom účtovníctve/personalistike
- Znalosť anglického jazyka
- Znalosť mzdovej legislatívy a problematiky pracovno-právnych vzťahov
- Vysoká miera samostatnosti
- Precíznosť
- Flexibilita

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3488297  Megjelentetés dátuma: 10.9.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)