Junior účtovník

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre príjemnú stredne veľkú spoločnosť hľadáme šikovnú posilu pre účtovnícky tím. Ak si absolvent účtovníctva a chceš sa tejto oblasti venovať, získať praktické skúsenosti alebo už si v takejto oblasti pracoval, ale hľadáš príjemnejšie prostredie a stabilnú prácu, určite nám pošli svoje CV už dnes.

Na pozícii Junior účtovník bude tvojou náplňou práce:
- Účtovanie došlých faktúr, pracovných ciest, hotovosti, bankových výpisov a inventarizácia účtov
- Príprava úhrad do banky
- Komunikácia s dodávateľmi v prípade nezrovnalostí v dodávateľských faktúrach
- Komunikácia so zamestnancami v prípade nezrovnalostí vo vyúčtovaniach pracovných ciest
- Príprava výkazov pre štatistický úrad a NBS

Miesto výkonu práce: Bratislava, Rožňavská ulica

Nástup: ASAP

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ / VŠ ekonomické vzdelanie zamerané na účtovníctvo
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratívne, na ekonomickom, účtovníckom alebo finančnom oddelení
- Užívateľská úroveň MS Excel
- Skúsenosť so SAP výhodou
- Zodpovednosť

Benefity

Spoločnosť ponúka:
- plne hradené stravné lístky
- jazykové kurzy
- masáže
- smoothies na pracovisku
- multisport kartu/ Cafeteria benefit systém

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3465699  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)