Nákupca so znalosťou nemčiny

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Momentálne hľadáme nákupcu s nemeckým a anglickým jazykom. Ak máte skúsenosti s nákupom, vyjednávaním biznisu a ovládate plynulo anglický jazyk a nemecký jazyk, toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.

Vašou náplňou práce bude:

- Nákup nepriamych materiálov do výroby a služieb
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Tvorba listu dodávateľov
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Práca s interným softvérom, reporting

Požadujeme

Požiadavky klienta:

- skúsenosti v oblasti nákupu
- skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov
- anglický a nemecký jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
- výborné vyjednávacie schopnosti
- pokročilá znalosť programu Excel

Benefity

Spoločnosť ponúka ultra flexibilný pracovný čas. Ak ste ranné vtáča, ale chcete už o 16 hod. bicyklovať na hrádzi, tak v tejto spoločnosti sú Vám dvere otvorené.

Alebo si chcete počas dlhšej obednej prestávky zájsť do fitka, ktoré je priamo v budove ? Žiaden problém.

Ak radi raňajkujete v práci a ešte radšej na príjemnej terase s dobrou kávičkou, aj to je možné :)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3465613  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)