Operátor/ka šitia - práca v sede, bez nočných zmien, aj bez praxe

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť pôsobiaca priamo v Košiciach hľadáme pracovníkov na pozíciu OPERÁTOR/KA ŠITIA.

NÁPLŇ PRÁCE:
- šitie resp. dokončovacie práce vo výrobnom procese
- vizuálna kontrola výrobkov
- práca prevažne v sede

Požadujeme

Pozícia si nevyžaduje skúsenosti, stačí chuť pracovať a učiť sa.

Očakávame :
- manuálnu zručnosť
- ochotu pracovať v 2 zmennej prevádzke (týždeň ráno, týždeň popoludní)
- zodpovedný prístup k práci
- skúsenosť so šitím výhodou, nie podmienkou

Benefity

- doprava z Michaloviec smer Košice zabezpečená
- odmeny za dochádzku a výkon
- odmeny za prácu cez víkend
- stravné lístky s príspevkom nad rámec Zákonníka práce
- komplexný proces zaškolenia
- čisté pracovné prostredie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3465013  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 - 700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)