Projektant M&R/ elektro

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Rozvíjaj svoje skúsenosti na pozícii PROJEKTANT MaR/ ELEKTRO.

Vašou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za vypracovanie projektovej dokumentácie MaR alebo Elektro
- Technické rokovania so zákazníkom
- Špecifikácia prístrojov
- Vyhotovenie vykonávacieho projektu
- Vyhotovenie sprievodnej technickej dokumentácie
- Kompletizačná činnosť
- Príprava podkladov pre výberové konania
- Samostatné riadenie projektov

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- SŠ/VŠ vzdelanie so zameraním na Automatizačnú techniku, MaR alebo elektrotechniku
- Prax v obore po dobu minimálne jedného roka
- Znalosť nemeckého alebo anglického na úrovni práce s technickou dokumentáciou
- Znalosť softwaru E-Plan výhodou

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

ID: 3462711  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)