Junior špecialista logistiky

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Práve teraz hľadáme kandidáta so skúsenosťami z logistiky a chuťou naučiť sa niečo nové v medzinárodnej spoločnosti.

Náplňou práce na pozíciu JUNIOR ŠPECIALISTA LOGISTIKY bude:
- byť prvým kontaktom pre všetky požiadavky od logistického tímu
- priama komunikácia s poskytovateľmi logistických služieb
- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
- monitorovanie nákladov distribučného skladu a logistických procesov
- aktívna účasť na nových logistických projektoch

Požadujeme

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti obchodu, ekonomiky alebo logistiky
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti logistiky alebo supply chain
- Plynulá znalosť anglického jazyka
- Znalosť nemeckého jazyka - VEĽKOU VÝHODOU
- Vodičský preukaz - aktívny vodič
- Znalosť programu MS Office

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3462499  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)