.net - čas posunúť sa z juniornej pozície o niečo vyšsie?

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Venuješ sa .NET-u viac ako 2 roky a je čas sa posunúť kariérne či finančne ďalej?

Máme pre teba skvelú pracovnú príležitosť robiť v priatelskom tíme, venovať sa vývoju a analýze v oblasti .NET-u v oblasti bankových aplikácií.

Využi šancu robiť v stabilnej firme, v priatelskom pracovnom prostredí, kde máš priestor ovplyvniť vývoj a chod interného IT oddelennia.

Náplň práce:

- vývoj intranetového portálu s využitím Microsoft .NET
- spolupráca na príprave stratégie a koncepcie rozvoja aplikácií v rámci tímu
- podielanie sa na implementácií IT projektov
- modernizácia a úprava funkcionalít portálu

Požadujeme

Požiadavky na pozíciu:

- skúsenosť s prog.jazykom C#, práca s .NET
- skúsenosť s SQL
- skúsenosť so scriptovacími jazykmi JavaScript/HTML výhodou

Benefity

- osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
- finančné bonusy/odmeny
- podpora work-life balance

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3446656  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)