Operátor výroby (Holíč)

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
547 - 800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme manuálne zručných kandidátov na pozíciu OPERÁTORA VÝROBY do Holíča.

Náplň práce:

- zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality
- nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary
- vykonávanie naťahovania, zahýbania kože a koženky a jej orezávanie
- a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby a obsluha strojov
- šitie kožených a koženkových poťahov
- vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

Požadujeme

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:

- Ochota pracovať v TROJZMENNEJ PREVÁDZKE
- Ochota pracovať manuálne
- Dobrý zrak (okuliare nie sú prekážkou)
- Záujem o dlhodobú spoluprácu

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka:

- Dochádzkový bonus
- Prémia za produktivitu
- Zabezpečená doprava (Senica, Hodonín)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3446654  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 547 - 800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)