Dph špecialista

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme kandidáta na daňové oddelenie! Máte skúsenosti s DPH? Je Vám známe prostredie z auditu?

Vašou náplňou bude:

- Pravidelné sledovanie prichádzajúcich otázok ohľadom DPH a oznámení o audite
- Správa a zlepšovanie vzťahov so zodpovednými daňovými úradmi v regióne
- Komunikácia s regionálnymi daňovými manažérmi
- Hodnotenie rizík DPH
- Spolupráca s ostatnými DPH tímmi za účelom zlepšovania procesov
- Zabezpečovanie súladu so všetkými zúčastnenými stranami

Požadujeme

- Komunikačná a písomná znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (B2)
- SŠ / VŠ ekonomického smeru
- Minimálne 2 roky skúseností v nepriamych daniach
- Výhodou je znalosť účtovných princípov
- Znalosť SAP taktiež výhodou
- Pokročilá znalosť MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)

Benefity

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Možnosti profesionálneho rastu
- Odborné a jazykové vzdelávanie
- Zaujímavý sociálny program
- 13. plat

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3444719  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 - 2100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)