Tím líder fakturačného oddelenia - Lozorno

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce vedúceho/vedúcej fakturačného oddelenia:
- Vedenie tímu fakturantov (6 zamestnancov)
- Komunikácia s centrálou a zákazníkmi
- Nastavovanie cien
- Manažment pohľadávok
- Fakturácia

Požadujeme

Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Pokročilá znalosť nemčiny - úroveň min. B2
- Skúsenosť s vedením tímu - min. 5 zamestnancov
- Znalosť jednoduchého a podvojného účtovníctva

Benefity

- 13. garantovaný plat + ďalšie finančné benefity odvíjajúce sa od hospodárskych výsledkov firmy
- Flexibilný pracovný čas
- Jazykové kurzy

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3444441  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)