Hľadáme juniorov účtovníkov s nemeckým jazykom

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ak máš teoretickú znalosť účtovníctva a chcel by si ju využiť aj v praxi v novej medzinárodnej spoločnosti, ktorá k nám zavítala do Bratislavy, tak teraz je ten správny čas, kedy odoslať Graftonu svoje CV!

Náplň práce:

- Evidencia a zaúčtovanie došlých faktúr
- Rekonciliácie účtov
- Práca s účtovníckymi systémami
- Písomná a telefonická komunikácia v nemeckom jazyku
- Pravidelné uzávierkové aktivity

Požadujeme

Aby si bol úspešným kandidátom potrebuješ splniť:

- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni (level B2) pretože budeš spracovávať dodávateľské faktúry pre nemecké pobočky
- Motivácia pre účtovníctvo
- Teoretická znalosť a skúsenosť s účtovníctvom (aspoň 6 mesiacov)
- Príjemné vystupovanie
- Schopnosť tímovej spolupráce

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3439698  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)