Teamleader automotive s AJ alebo NJ!

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Radi organizujete, riadite výrobu? Baví Vás práca s ľuďmi a moderné technológie? Hľadáme šikovných TEAMLEADROV - AUTOMOITVE - s AJ alebo NJ!

Náplň práce:
- Spolupracovať s projektovým tímom pre zabezpečenie plynulého rozbehu výroby, podporovať zavedenie nových procesov a technológii
- Organizovať ľudské zdroje na zmene
- Definovať úlohy pre operátorov, zoraďovačov a údržbárov na dosiahnutie denného výrobného plánu a programu
- Školiť výrobných operátorov a novonastupujúcich zamestnancoV
- Prideľovať zodpovednosť spolupracovníkom podľa tímových a firemných cieľoV
- Zabezpečiť disciplínu zamestnancov
- Komunikovať s oddelením kvality, logistiky, údržby, oddelením ľudských zdrojov pri plnení výrobných plánov

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- Prax na obdobnej pozícií min. 2 roky
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka (denná komunikácia)
- Znalosť MS Office
- Skúsenosti s vedením ľudí (do15 Z)
- Práca na zmeny
- Odolnosť voči stresu
- Organizačné schopnosti, nápomocný
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 3417614  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)