Už žiadne cestovanie!pracuj ako inside sales representative pre prémiovú značku

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Baví Vás obchod, ale cestovania už máte plné zuby? Chcete byť súčasťou novovznikajúceho oddelenia?

Renomovaná distribučná spoločnosť práve vytvára úplne nové oddelenie "INSIDE SALES", kde hľadajú šikovných kandidátov, ktorí by práve toto oddelenie otvorili. Oddelenie bude mať na starosti komunikáciu a starostlivosť o existujúcich klientov priamo z Bratislavy.

Pracovná náplň:
- získavanie a starostlivosť o existujúcich zákazníkov spoločnosti (prostredníctvom telefonickej / mailovej komunikácie)
- komunikácia a spolupráca s obchodníkmi v teréne
- spolupráca s jednotlivými dodávateľmi a distribútormi spoločnosti
- spolupráca na marketingových aktivitách spoločnosti
- orientácia na obchodné výsledky a plány spoločnosti

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- skúsenosti obchodnej pozícií aspoň 1 rok
- anglický a maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou
- komunikatívny, zodpovedný a odolný voči stresu

Benefity

Už nINSIDE SALES REPRESENTATIVE s anglickým a maďarským jazykom (nové oddelenie)

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 3414414  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)