Konštruktér

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ak ste skúsený konštruktér, máte znalosti a skúsenosti CAD programov (Solid Works), alebo iné a hovoríte aktívne Anglicky, potom máme pozíciu práve pre Vás:

Vašou náplňou práce bude:
- Dizajn a konštrukcia mechanických častí a zostáv
- Konštrukcia plechových dielov
- Práca na projektoch
- Príprava technickej dokumentácie pre výrobu
- Vývoj testovacích systémov
- Návrh riešení a realizácie počas celej fázy vývoja produktu
- Tvorba výkresovej dokumentácie v 3D (Solid Works)

Požadujeme

- SŠ, VŠ technického smeru
- Schopnosť komunikovať v Anglcikom jazyku
- Znalosť MS Office aplikácií
- Pracovná skúsenosť s CAD programom (Solid Works)
- Technické a logické myslenie
- Ochota cestovať
- Vodičský preukaz typu B

Benefity

- Flexibilná pracovná doba
- Letný a zimný prítomnostný bonus
- Sick days - dni mimoriadneho voľna
- 3. pilier dôchodkového zabezpečenia
- Odborný rast (školenia)

Informácie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3413446  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)