Máš skúsenosti so Supply Chain? Máme pre teba pozíciu koordinátora!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 EUR/mesiac, od 1100 EUR/mesačne + ďalšie odmeny

Pre projekt Henkel aktuálne hľadáme komunikatívnych ľudí v oblasti logistiky, ktorí radi koordinujú procesy a chcú využívať anglický jazyk.

Náplň práce:
- interný a externý stocktaking
- Kontrola dát v systéme ohľadne odbytu produktov
- Verifikácia nezrovnalostí v interných softvéroch
- Tvorba finálnych reportov a spracovanie dokumentácie
- Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi v anglickom jazyku
- Pravidelné reporty v Exceli

Požadujeme

- Anglický jazyk na úrovni C1- denná komunikácia s dodávateľmi
- Administratívne skúsenosti
- Min. skúsenosť pol roka v oblasti skladového hospodárstva alebo materiálneho manažmentu
- Zmysel pre detail a analytické myslenie je podmienkou
- Samostatný človek, ktorý je zodpovedný.
- Pokročilá úroveň Exelu

Benefity

- 13. plat
- 14.plat
- Zľava na produkty
- Sick days
- Dovolenka navyše

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 3393119  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 - 1300 EUR/mesiac, od 1100 EUR/mesačne + ďalšie odmeny