Ovládaš c# a chceš príležitosť?

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Si šikovný a máš skúsenosť so C#/ASP.NET/ MVC alebo Delphi? Chcel by si sa rozvíjať v tejto oblasti a dostať šancu v IT tíme a naučiť sa niečo nové? Tak poď pracovať pre spoločnosť poskytujúcu finančné služby ako C# DEVELOPER!

Tvojou náplňou práce bude:

- analýza užívateľských požiadaviek
- programovanie a vyvíjanie nových modulov informačného systému (ASP.NET/MVC)
- práca v IT tíme
- testovanie nových modulov IS
- riešenie HelpDesk požiadaviek

Požadujeme

Požiadavky práce:

- skúsenosť so C# a ASP.NET alebo MVC (6+ viac mesiacov skúseností)
- skúsenosť s Delphi veľkou výhodou
- SQL – pokročilá znalosť
- MS Excel, MS Outlook, MS Word- pokročilá úroveň
- Microsoft Windows – expert

Benefity

- Home office
- Flexibilná pracovná doba
- 4x sick day
- Projektové odmeny
-Príspevky na šport/kultúru/wellness

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3387994  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)