Senior Analyst / Business Analyst

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4500 - 5500 EUR/mesiac, od 4500 EUR/mesačne + ďalšie odmeny

Otvára sa možnosť pracovať pre medzinárodnú IT spoločnosť so sídlom vo Viedni. Ak si skúsený SENIOR BUSINESS ANALYTIK a chceš svoje skúsenosti uplatniť v úspešnej spoločnosti, tak je táto pozícia práve pre teba!

Pracovnou náplňou bude:

- transformácia obchodných potrieb spoločnosti do funknčných IT požiadaviek
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- vyhodnocovanie požiadaviek z okolitých zdrojov
- tvorba štruktúrovanej dokumentácie
- spolupráca so systémovými a softvérovými architektmi
- podpora projektových manažérov pri vyhodnocovaní aktivít
- práca s dátami v súlade s UML a BPML štandardmi
- podpora vývojárskych a Quality Assurance tímov (napr. kontrola testovacích prípadov)

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať:

- predošlá pracovná skúsenosť na podobnej pozícií
- vzdelanie v oblasti IT
- anglický jazyk na pokročilej úrovni
- skúsenosť s life cycle projektmi
- analytické myslenie
- komunikačné schopnosti
- pro-klientsky prístup

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3362559  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4500 - 5500 EUR/mesiac, od 4500 EUR/mesačne + ďalšie odmeny