Ešte nemáš dosť skúseností, ale chceš kariéru naštartovať ako INŽINIER ÚDRŽBY?

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou

Nemáš ešte dostatok skúseností? Hľadáš príležitosť kde môžeš naštartovať svoju kariéru? Láka ťa oblasť údržby? Ak áno čítajte ďalej.

Nie je údržba ako údržba.
Pre zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive aktuálne obsadzujeme pozíciu Inžiniera údržby - zlepšovanie procesov

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Zavádzanie nových technológií do výroby
- Vyhľadávanie dodávateľov technológií na Slovensku ale aj v zahraničí (prostredníctvom katalógov, internetu, a i.)
- Komunikácia s dodávateľmi
- Zapájanie a oživovanie nových technológií vo výrobe
- Zlepšovanie procesov, zefektívnenie a skvalitnenie výroby, znižovanie prestojov, zvyšovanie kvality
- Pravidelná komunikácia s kolegami na Slovensku ale aj vo Francúzsku
- Spolupráca so zmenovými technikmi údržby
- Spolupodielanie sa na príprave rozpočtov, analýz, cenových ponúk jednotlivých technológií a procesov

50% práca v kancelárii, 50% práca priamo s technológiami vo výrobe.

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania (elektrotechnika, mechanika, automatizácia, robotia, a pod.)
- Platné oprávnenie na prácu s elektrotechnikou, §21
- Pracovné skúsenosti v oblasti údržby výrobných zariadení (Elektronika a mechanika)
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Znalosť programovania robotizovaných zariadeníveľkou výhodou,

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3332704  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.