Operátor/ka vstrekolisov

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Rozširujeme výrobu a hľadáme nových kolegov na oddelenie vstrekolisov.

Vašou náplňou práce bude:
- Odoberanie plastových komponentov
- Optická kontrola
- Lepenie pások
- Balenie hotových výrobkov do krabíc
- Práca v stoji
- Práca na tri zmeny

Požadujeme

Práce je vhodná pre každého kto môže pracovať na 3 zmeny, všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania.

Benefity

- DOPRAVA do zamestnania ZDARMA
- Dochádzkový bonus mesačný 73,03 eur
- Polročný dochádzkový bonus
- Vianočná odmena
- Extra príplatok za nočnú zmenu nad rámec zákona
- Zabezpečené pracovné oblečenie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Tak mi pošlite Váš životopis, zavolajte na číslo 0903 402 127 alebo prídite osobne na našu pobočku Piaristická 1, Nitra. Teším sa na osobné stretnutie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka