Skladník/Zásobovač+ doprava zdarma+ Prax minimálna!

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
820 - 920 EUR/mesiac

Vašou náplňou práce bude:

Vychystávanie materiálu na expedíciu podľa množstiev zobrazovaných na expedičnej tabuli
Vychystávanie podľa nastavenej paletizácie pre jednotlivé výrobky
Scanovanie expedičných štítkov
Tlač expedičných etikiet + ich nalepenie na boxy
Nakladanie materiálu do kamióna + prázdne obaly
Zodpovednosť za poriadok na hale
Povinná účasť na inventúrach

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Ochotu pracovať na dve až tri zmeny - 8 hod
- Podmienkou je aspoň minimálna prax vo vedení VZV
- Zodpovedný prístup k práci

Benefity

- Práca na TPP ( od začiatku ako kmeňový zamestnanec)
- po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy
- Dochádzkový bonus mesačný 70 eur
- Dochadzkový bonus polročný 190 eur
- Vianočná odmena 190 eur
- Možnosť výberu stravný lístok alebo obedy v jedálni
- Zabezpečená doprava ZDARMA:

Nitra - Lužianky - Zbehy
Topoľčany - Chrabrany - Ludanice - Dvorany - Mýtna - Preseľany - Hrušovany- Koniarovce - Výčapy-Opatovce - Jelšovce - Čakajovce
Merašice - Veľké Ripňany- Obsolovce - Horné Obdokovce - Čermany - Hruboňovo - Šurianky
Radošina - Behynce - Malé Ripňany - Biskupová - Kapince - Malé Zálužie - Nové Sady - Čab
Lehota - Veľké Zálužie - Báb - Rumanová - Rišňovce - Lukáčovce - Alekšince

Informácie

Ak Vás zaujala táto pozícia, pošlite nám Váš životopis, tešíme sa na osobné stretnutie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/
ID: 3284338  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 820 - 920 EUR/mesiac