Montážny Pracovník-Vhodné aj pre ženy

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou

Hľadáte stabilnú prácu u spoľahlivého zamestnávateľa?
Ste z Trnavy alebo okolia?
Nevadí Vám práca na 3 zmeny?
Tak neváhajte a využite príležitosť pracovať ako Operátor výroby pre jedného z popredných automotive dodávateľov na slovensku!

Vaša pracovná náplň bude:

- 3 zmenná prevádzka (7,5 hod.)
- ručné ohýbanie kovových trubiek
- manuálna práca, manipulácia s materiálom v prevádzke
- priebežná kontrola kvality výroby podľa predpísaných štandardov
- vizuálna kontrola

Požadujeme

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:

- Ochota pracovať manuálne so zvýšenou fyzickou záťažou
- dobrý zdravotný stav
- Spoľahlivosť
- Záujem o dlhodobú spoluprácu

Benefity

- motivujúce finančné benefity možné získať i počas skúšobnej doby: dochádzkový bonus 70 €, osobné ohodnotenie do 135 €, príplatok za trojzmenný režim 17 €
-príplatok za prácu v noci priemerne 30 €, príplatok za sťažený výkon práce priemerne 40 €
- stravné lístky v hodnote 3,50 €
- všetky nadčasy sú preplácané s príplatkami nad rámec zákonníka práce
- príležitosť k profesijnému rastu a odborne prínosnej praxi,
- práca v mladom-priateľskom kolektíve

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka