Práca do výroby - doprava zdarma

Miesto práce
Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Hľadáme pracovníkov do výroby, v modernej a čistej prevádzke.
Práca je nenáročná, vhodná pre ženy aj mužov.
Nástup možný každý týždeň!

Náplň práce:

- montáž a výroba modulov
- kontrola hotových produktov
- vedenie potrebných záznamov
- dodržiavanie predpisov

Požadujeme

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- ochota pracovať na 3 zmeny
- pozornosť
- manuálna zručnosť

Benefity

- práca priamo do kmeňa na trvalý pracovný pomer
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Vianočná odmena
- ďalšie sociálne benefity

Ponúkame bezplatnú firemnú dopravu do zamestnania zo smerov:
V.Hradná, Svinná, Dubodiel, Tr. Jastrabie, Mitice, Mníchova Lehota, Hámre
Selec, Tr. Turná, Opatovce, Veľké Bierovce
Trenčín/JUH/Stanica/Hasičská/Električná
Štvrtok n/V, Ivanovce, Melčice, Kochanovce, Chocholná Velčice, Kostolná, Drietoma

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3258106  Megjelentetés dátuma: 1.12.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 EUR/mesiac