Operátor/ka vstrekolisov v Priemyselnom parku - bonus pri nástupe 150 €!

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3.87 - 4.05 EUR/hodina

Vy hľadáte prácu a my hľadáme Vás, začnite s nami pracovať hneď teraz.
Vašou náplňou práce bude:

- obsluha vstrekolisov
- odoberanie, vkladanie, balenie výrobkov
- kontrola kvality
- vedenie dennej evidencie
- práca na 3 zmeny vhodná pre ženy aj mužov

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať požiadavky:

- ochota pracovat na zmeny
- manuálna zučnosť
- precíznosť, samostatnosť

Benefity

- zvýšenie mzdy po mesiaci
- bonus pri nástupe 150 eur
- mesačný dochádzkový bonus 28 eur
- mesačná prémia do 17%
- prechod do interného stavu spoločnosti

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Pošlite nám Váš životopis, tešíme sa na osobné stretnutie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca
ID: 3239118  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3.87 - 4.05 EUR/hodina