Zámočník – obsluha prípravovne

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame Vám príležitosť pracovať na pozícii ZMENOVÝ ZÁMOČNÍK.

Vašou náplňou práce bude:

- Zastupovanie obsluhy liniek i na iných pracoviskách
- Odstraňovanie zistených porúch na strojnom zariadení
- Vykonávanie výmeny ND v spolupráci s údržbou alebo samostatne

Pracovná doba: RANNÉ a NOČNÉ zmeny (2 dni ranná zmena, 2 dni nočná zmena, 2 dni voľno) RANNÉ ZMENY od 6:00 do 14:45 NOČNÉ ZMENY od 18:00 do 2:45

Zaškolenie je zabezpečené.

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ vzdelanie v technickom odbore
- Zváračský preukaz je veľkou výhodou
- Zodpovedný prístup

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý benefit:

- Plne hradené stravné lístky

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3238562  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.